Attēloti 3 produkti

 • Efektīvs veids, kā noņemt grafiti no krāsotām virsmām 1000ml

  Grafiti tīrīšanas līdzeklis

  Efektīvs veids, kā noņemt grafiti no krāsotām virsmām 500ml.

  Ļoti efektīvs Graffiti tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts grafiti krāsas tīrīšanai no dažādām krāsotām un lakotām virsmām. Produkts izgatavots no dabīgiem materiāliem, bez agresīvām ķīmiskām vielām, ūdenī šķīstošs, tāpēc iespējams droši noņemt grafiti krāsu no vieglā, kravas auto, autobusa vai vilciena virsbūves, no dažādām metāla, plastmasas, stikla virsmām.

  Izsmidzināmā krāsa dziļi iesūcas virsmā un stipri pielīp pie tās. Grafiti krāsa ir izturīga arī pret bieži lietotiem tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem.

  NANO GO GRAFFITI CLEANER atrisina šo problēmu. Šķīduma pamatā ir organiskie šķīdinātāji, kas spēj izšķīdināt izsmidzinātu grafiti krāsu uz krāsotām vai lakotām virsmām.

  GRAFFITI CLEANER ir šķidrā veidā un lieliski iekļūst krāsas struktūrā. Produkts ir arī amfifils – tas šķīst ūdenī un organiskos šķīdinātājos. To izmanto ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai.

  Ja bieži nākas tīrīt grafiti, šis rīks noteikti kļūs par neaizvietojamu glābēju!

  • Ražotājs: NANO GO®
  • Ražotāja valsts: Lielbritānija
  • Tips: grafiti aerosola krāsas noņēmējs.
  • Pielietojums: auto krāsa, plastmasas, metāla, tērauda, ​​alumīnija, hroma, krāsotām virsmām, ūdensizturīgiem pārklājumiem.
  25.99 
 • Padangų – gumos juodinimo priemonė

  Padangų – gumos juodinimo priemonė

  Apsauginė padangų ir guminių elementų nano danga 200ml.

  Su NANO GO TYRE DRESSING padangų juodintoju – juoda ilgiau išliks tikrai juoda!

  Ši priemonė yra skirta įvairių guminių paviršių, pavyzdžiui, padangų, guminių kilimėlių, transporto priemonių guminių dalių ir pan., atnaujinimui ir apsaugai. Apsauginė danga grąžina guminiams paviršiams tikrąjį juodumą, suteikia šlapių padangų efektą, padidina jų ilgaamžiškumą ir palengvina priežiūrą.

  Padangų juodintoju vadinama priemonė dažnas pasirinkimas siekiantiems, jog jų automobilio padangos visada atrodytų tarsi naujos.

  Efektyvi priemonės formulė užtikrina maksimalią apsaugą ir efektyvesnį padangų bei bet kurio kito guminio paviršiaus valymą.

  Apsauginė danga ne tik giliai įsiskverbia į guminį paviršių, bet ir apsaugo paviršių nuo natūralių veiksnių, kurie pablogina guminių elementų, pavyzdžiui, padangų, vientisumą.

  Naujoviškoje šio produkto formulėje yra silicio dalelių, užtikrinančių ilgalaikį apsauginį efektą, trunkantį iki 3 mėnesių.

  Paprasčiausiai naudodami šią priemonę, galite grąžinti savo padangų ir bet kokio kito guminio paviršiaus pirminę išvaizdą, palengvinti paviršiaus valymą ir lengvai pašalinti nešvarumus ar priemaišas.

  Išbandykite NANO GO TYRE DRESSING apsauginę padangų ir guminių elementų dangą ir priežiūra bus itin paprasta.

  • Prekės ženklas: NANO GO®
  • Kilmės šalis: Didžioji Britanija
  • Tipas: apsauginė padangų ir guminių elementų danga.
  • Naudojimas: guma, padangos.

   

 • Trauku mazgāšanas līdzeklis

  Trauku mazgāšanas līdzeklis

  Trauku mazgāšanas līdzeklis | ACTIVE DISHWASHING 500ml Trauku mazgāšanas līdzeklis ir paredzēts mazgāšanai ar rokām. Lieliski nomazgā traukus, logu rūtis, stikla virsmas utt. Aktīvais trauku mazgāšanas līdzeklis nesatur biezinātājus, tāpēc tam ir izsmidzināšanas uzgalis, tādējādi jums būs garantēts, ka ne jūs, ne jūsu bērni neizšļakstīs mazgāšanas līdzekli vai neizmantos vairāk mazgāšanas līdzekļa nekā nepieciešams. … Lasīt vairāk