Attēloti 2 produkti

 • Efektīvs veids, kā noņemt grafiti no krāsotām virsmām 1000ml

  Grafiti tīrīšanas līdzeklis

  Efektīvs veids, kā noņemt grafiti no krāsotām virsmām 500ml.

  Ļoti efektīvs Graffiti tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts grafiti krāsas tīrīšanai no dažādām krāsotām un lakotām virsmām. Produkts izgatavots no dabīgiem materiāliem, bez agresīvām ķīmiskām vielām, ūdenī šķīstošs, tāpēc iespējams droši noņemt grafiti krāsu no vieglā, kravas auto, autobusa vai vilciena virsbūves, no dažādām metāla, plastmasas, stikla virsmām.

  Izsmidzināmā krāsa dziļi iesūcas virsmā un stipri pielīp pie tās. Grafiti krāsa ir izturīga arī pret bieži lietotiem tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem.

  NANO GO GRAFFITI CLEANER atrisina šo problēmu. Šķīduma pamatā ir organiskie šķīdinātāji, kas spēj izšķīdināt izsmidzinātu grafiti krāsu uz krāsotām vai lakotām virsmām.

  GRAFFITI CLEANER ir šķidrā veidā un lieliski iekļūst krāsas struktūrā. Produkts ir arī amfifils – tas šķīst ūdenī un organiskos šķīdinātājos. To izmanto ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai.

  Ja bieži nākas tīrīt grafiti, šis rīks noteikti kļūs par neaizvietojamu glābēju!

  • Ražotājs: NANO GO®
  • Ražotāja valsts: Lielbritānija
  • Tips: grafiti aerosola krāsas noņēmējs.
  • Pielietojums: auto krāsa, plastmasas, metāla, tērauda, ​​alumīnija, hroma, krāsotām virsmām, ūdensizturīgiem pārklājumiem.
  25.99 
 • Nano aizsargpārklājums stiklam un glazētai keramikai 50ml

  Graphene glass pro 50ml

  Nano aizsargpārklājums stiklam un glazētai keramikai 50ml

  Graphene Glass PRO ir nanokeramikas aizsargājošs, caurspīdīgs pārklājums, kas paredzēts, lai nodrošinātu ilgstošu stikla un glazētās keramikas aizsardzību ar izturību min. 5 gadi.

  Ja jums ir stikla virsma un jūs meklējat veidu, kā to pasargāt no ūdens nogulsnēm, rūsas, kaļķakmens, netīrumiem, taukiem, putnu izkārnījumiem un citām nevēlamām lietām, Graphene Glass PRO ir produkts jums.

  Šis ir labākais nano pārklājuma produkts, kas jebkad radīts. Grafēns ir ārkārtīgi plāns un ārkārtīgi spēcīgs oglekļa atomu slānis, kas sakārtots sešstūra režģī. To sauc par “brīnumvielu” un “spēcīgāko vielu, kas jebkad pārbaudīta”.

  Tas ir lielisks un vienkāršs veids, kā aizsargāt stikla, glancētas un glazētas virsmas. Nanopārklājums var palīdzēt ietaupīt naudu par tīrīšanas līdzekļiem, jo ​​šis produkts atgrūž ūdeni, samazina netīrumu uzkrāšanos un saīsina tīrīšanas laiku, kas nozīmē mazāk tīrīšanas līdzekļu un retāku tīrīšanu.

  Automašīnas priekšējiem un sānu logiem izmantots nanokeramikas pārklājums ar grafēna daļiņām. To izmanto arī dušas kabīnēm, bīdāmām stikla durvīm, dažādām vannas istabas keramikām, ziemas dārza logiem u.c.

  29.89